ŚWIAT DeeZee

Sierpniowe trendy z Avanti

Lato w pełni. Numery czasopism, w których pojawiły się kostiumy kąpielowe mamy już za sobą. Teraz pora na numery sierpniowe. Nowe Avanti serwuje nam dużą dawkę t-shirtów, lnianych spodni, bluz z krótkim rękawem i dzianin. Uwaga! –  sesja z dzianinami – „the Best of”. Pozdrowienia dla Basi i Klary :)

Avanti sierpień 2008
Avanti sierpień 2008

Jeżeli chodzi o buty stylistki proponują nam modele z odkrytymi palcami. To mój ulubiony model letniego buta. Nie skraca stopy. Widać fajnie pomalowane paznokcie. No i mimo zakrytych butów nie jest nam gorąco w upalne dni. Kolejny dział to koturny. Tu pełna dowolność – koturny plecione, na korku, lub z drewna. Stopa wygląda w nich imponująco nie tylko na wybiegu. Jedna uwaga – jeśli masz masywne nogi lepiej unikaj ciężkich koturnów, no chyba że są to mocno odkryte sandałki, które nie skracają nóg.

Deezee w sierpniowym Avanti
Deezee w sierpniowym Avanti
Buty z kolekcji Elite w sierpniowym Avanti
Buty z kolekcji Elite w sierpniowym Avanti
Koturny Deezee w sierpniowym Avanti
Koturny Deezee w sierpniowym Avanti

Gwiazdą sierpniowego Avanti jest znana prezenterka MTV – Kasia Burzyńska. Na łamach Avanti przyznaje że lubi neonowe kolory. Wiadomo taka dawka temperamentu potrzebuje podkreślenia. Jeżeli tak jak Kasia jesteś pełna energii, z którą nie wiesz jak sobie poradzić przełóż ją na wzbogacenie swojej szafy o soczyste pełne wyrazu kolory. Możesz skorzystać z porad stylistów Avanti – kolory przypraw – curry, kurkumy, pikantnego chilli pomogą Ci wyrazić siebie. Jeżeli zaś wolisz stonowane, uspokajające barwy wybierz pieprz i wanilię lub bazylię z odrobiną lawendy.

Kasia Burzyńska gwiazdą sierpniowego Avanti
Kasia Burzyńska gwiazdą sierpniowego Avanti

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
30/07/2008
Następny post
30/07/2008

1 Komentarz

Odpowiedz