MODA

Raport E-commerce 2010 – DeeZee.pl – numer 1 w Polsce!

Mamy świadomość, że Klienci sklepów internetowych w poszukiwaniu określonych produktów często sugerują się rankingiem bądź podpowiedzią niezależnych opiniotwórców. Dlatego też z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem naszym sukcesem – sklep www.deezee.pl znalazł się na zaszczytnym 1 miejscu w rankingu sklepów internetowych w kategorii ODZIEŻ/OBUWIE, natomiast na 96 miejscu w rankingu TOP 120 ECOMMERCE 2010: RANKING POLSKICH SKLEPÓW INTERNETOWYCH.

Raport na temat polskiego rynku e-commerce jest jednym z wydarzeń towarzyszących konferencji e-commerce standard 2010 (to już czwarta edycja). Nasza radość jest tym większa, że przecież w polskiej sieci działa aktualnie co najmniej 9 500  sklepów internetowych. Wedle wspomnianego raportu, sklep z obuwiem deezee.pl – odwiedzało miesięcznie prawie 70 tysięcy użytkowników, jest to więc najpopularniejszy polski sklep tego typu. W ten sposób trafiliśmy do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

Ten sukces potwierdza, że docenione są nasze starania, aby zagwarantować jak najlepszą jakość funkcjonowania firmy. Mamy świadomość, że to dzięki Wam, drodzy Klienci, udało nam się osiągnąć ten wynik. Jest to dla naszej firmy niezwykle motywujące. Zobowiązujemy się w dalszym ciągu solidnie wywiązywać z zadań, które mają na celu  dbanie o Wasze zadowolenie.

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
13/12/2010
Następny post
13/12/2010

Komentarze są zamknięte.

Powiązane posty