MODA

Oszałamiające efekty kolaboracji United Nude x Iris van Herpen!

Wyjątkowa kreatywność i niezwykła kompatybilność. United Nude już po raz drugi podjęło się kolaboracji z duńską projektantką Iris Van Herpen! Nowa, wiosenno-letnia kolekcja została dźwięcznie zatytułowana „Crystallization„.

Piewsza współpraca rozeszła się szerokim echem w środowisku modowym (pisaliśmy o niej TUTAJ). Buty UN x Iris van Herpen pojawiły się w Vogue’u, w obiektywie Mario Testino (podczas sesji miała je na sobie Lara Stone), nosiła je też z dumą Kim Kardashian, Solange Knowles, Louise Rowe, a nawet Doda podczas koncertu sylwestrowego (zobacz post).

Nowa kolekcja w przeciwieństwie do poprzedniej zawiera aż dwa skulpturalne modele w trzech różnych wariantach kolorystycznych: pierwsza wersja to projekt składający się z rozlicznych sznurowań, drugi zaś to misterne drapowania z delikatnych łańcuszków. Oprócz samego kształtu, intrygujące są również materiały z jakich obuwie zostało wykonane, te zaś stanowią najwyższej jakości, luksusową, ręcznie zszywaną skórę. Kolekcja oczywiście jest tak jak poprzednio niezwykle elitarna, dostępnych będzie jedynie 100 modeli z każdego wariantu. Cena to ok. 995$.

Czekamy więc kiedy stylistka zdobędzie je dla Dody.

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
02/03/2011
Następny post
02/03/2011

Komentarze są zamknięte.