GWIAZDY

Słów kilka o I etapie konkursu

Pierwszy etap konkursu Zostań stylistką z Akademią Wizerunku Osa i DeeZee już za nami. Pomysłów na stylizacje było wiele, dzięki czemu galeria ze zdjęciami uczestniczek stała się istną kopalnią modowych inspiracji.  Propozycje zestawów zostały zdominowane przez obcasy. Co mnie bardzo cieszy! Królowały cieliste czółenka na węższym lub bardziej stabilnym obcasie, szpilki w intensywnym różu lub w wersji z krzykliwą pomarańczą, masywniejsze koturny, para klasycznych czarnych obcasów. W gronie nominowanych nie zabrakło też botków, które urozmaiciły zestawy bardziej casualowe. Swoje uznanie kieruję również w stronę kilku uczestniczek, które postawiły na styl w odmiennym wydaniu. Dziewczyny udowodniły, że tenisówki, baleriny oraz jazzówki również potrafią nadać smaczku codziennej stylizacji. Mocno wyróżniającą się parą butów okazały się trapery.  Śmiało można stwierdzić, że swoją obecnością wywołały sensację! I słusznie. Na widok zestawu, który swoim charakterem nawiązuje do mody z lat 90-tych – właśnie za sprawą traperów – już chce mieć jedną ich parę w swojej jesiennej garderobie!

 

Konkursowe stylizacje podbiły serca fanek, a nawet fanów, ale to, co zwróciło moją uwagę w sposób szczególny, to zabawa dodatkami! Przeglądając zaprezentowane zestawy mogę śmiało stwierdzić: każda z uczestniczek doskonale zdaje sobie sprawę, że kluczem w stylizacji zgodnej z filozofią Fashion Moments są precyzyjnie dobrane dodatki. I tu kandydatki do miana Osobistej Stylistki postawiły na prawdziwe szaleństwo. Nie zabrakło przeróżnych wisiorków, egzotycznych kolczyków, koktajlowych pierścieni, ozdobnych pasków, kolorowych zegarków, licznie zestawianych bransolet i rzemyków, kwiecistej broszki, szykownych i gustownych torebek (mile zaskoczyło mnie pojawienie się plecaka i apaszki fikuśnie przewiązanej na torebce) …czy wreszcie stylowych nakryć głowy.

Dziewczyny wykazały się znakomitą znajomością trendów, co widać szczególnie po odważnych i energetycznych zestawieniach kolorystycznych. Róż wylądował tuż przy fiolecie, w parze z turkusem, w pobliżu żółtego lub pomarańczu. Niektóre z uczestniczek postawiły na stonowane, ale za to ponadczasowe zestawienia w czerni przełamanej dodatkami, szarości oraz beże (faktem jest, że nic tak pięknie nie wysmukla nóg jak cieliste czółenka!!!)

 

 

Podsumowując, dziewczyny jesteście świetne! Jak byłoby pięknie i kolorowo, gdyby tyle inspiracji zagościło na stałe na naszych ulicach. Wszystkim gratuluję odwagi i pomysłów, a za autorki wyróżnionych stylizacji mocno trzymam kciuki w kolejnym etapie konkursu.

 

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
03/06/2011
Następny post
03/06/2011

Komentarze są zamknięte.