GWIAZDY MODA

Imprezowe stylizacje

Trzeba to powiedzieć- czas sylwestra, półmetków czy studniówek coraz bliżej. Najlepiej już dziś rozpocząć planowanie stroju, jeśli tegoroczna impreza jest ważna. Nie powtarzajmy, więc błędu z przed roku i nie liczmy na to, że coś się w naszej szafie znajdzie, bo i tym razem usiądziemy załamane na łóżku i zamiast oddać się zabawie, popadniemy w wir rozpaczy. Jak temu zaradzić?

To proste wystarczy z dużym wyprzedzeniem przejrzeć szafę. Jeżeli uznamy całkowity brak kreacji, która mogłaby się nadać, musi przedsięwziąć zakupy już dziś! Nigdy nie wiadomo, co i kiedy wpadnie nam w oko!

Po drugie buty! Muszą być sprawdzone i wygodne. Nie kupuj butów na tak ważna imprezę w przeddzień.  Nasze szpileczki muszą nie tylko olśniewać, ale być wygodne i sprawdzone. Więc jeśli masz w swojej szafie Glitter shoes od DeeZee, albo inne fantastyczne platformy z naszego sklepu, przemyśl, do czego mogłabyś je ubrać.

Teraz przedstawię wam kilka propozycji od portalu snobka.pl ,wśród których może znajdziecie coś dla siebie!

 

Propozycja numer jeden to klasyka z odrobiną szaleństwa. Wspomniane przeze mnie brokatowe szpileczki mogą być świetnym uzupełnieniem zwykłej, a nawet ,mniej zwykłej kreacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja numer dwa daje różnorodny wybór. Retro groszki, panterka czy też długa do ziemi w stylu boho- to także świetne propozycje na wesele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I wreszcie ostatnia możliwość to zawsze modny i seksowny styl glam-rock, czerń, cekiny i ciężkie bransolety w połączeniu z panterkowymi koturnami lub szpilkami z ćwiekami mogą dać naprawdę niesamowite wrażenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Ty wybrałaś już swój styl? Który out fit najbardziej by Ci pasował?  A może masz już pomysł na sylwestrową noc?

 

Poprzedni post
12/09/2011
Następny post
12/09/2011

Brak komentarzy

Odpowiedz