MODA ŚWIAT DeeZee

Konkurs: „Stylizacja z butami DeeZee”

 

Dziewczyny mamy dla Was propozycje nie do odzrucenia. Mianowicie jeśli kochacie nasze buty i do tego macie kreatywny umysł i duszę stylistki, ten konkurs został stworzony dla Was! DeeZee poszukuje dziewczyny do współpracy, która tworzyłaby dla nas stylizacje w formie kolażu. W zamian za to, otrzymywałaby jedną parę butów miesięcznie od DeeZee za darmo! Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej.

Proszę przeczytajcie uważnie poniższy regulamin, gdyż wszelkie zgłozenia nie spełniające warunków konkursu będą odrzucane.

 

Regulamin

I. Organizacja Konkursu:
Konkurs organizowany jest przez firmę DeeZee z siedzibą w Krakowie przy ulicy Balickiej 100 posiadającąnumer identyfikacji podatkowej 792 157 33 55

II. Zasady Konkursu oraz Nagrody

 

1.Konkurs polega na zrobieniu  5 stylizacjitematycznych z najnowszymi modelamibutów DeeZee.
TEMATY:
Stylizacjana jesienną randkę
Stylizacja do biura
Stylizacja na weekend ( np. grill, rower, spacer)

Stylizacja wieczorowa na specjalną okazję (np. wesele)

Stylizacja klubowa

Tytuł konkursu to :”Stylizacja  z butami  DeeZee”. Stylizacja ma mieć formękolażu i zawierać podpisy marek rzeczy w niej użytych oraz ceny. Wartośćjednego zestawu nie może przekraczać 550zł.
2.Konkurs trwa od 12.09.2011r-26.09.2011r.. Warunkiem uczestnictwaw konkursie jest:
a) Wykonanie własnego projektu, który nie będzie naruszał zasadprawa autorskiego innych projektów.
b) Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez przesłanie projektuwraz z danymi osobowymi na adres konkurs@deezee.pl
c) każde zgłoszenie musi zawierać  5 stylizacji  podpisanych w tytule najpierw imieniem i nazwiskiem,wszelkie niepodpisane zdjęcia będą anulowane! (można złożyć tylko jedenprojekt-1 osoba) zdjęcia muszą być w ospowiednim formacie najlepiej jpg!
4.  Organizator zastrzega sobie prawo do oceny dokonanych zgłoszeńuczestników na każdym etapie Konkursu i ich odrzucenia.
5. Wyboru  zwycięzcy dokona zespół jurorów złożony zprzedstawicieli pracowników Organizatora.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi dodnia 27.09.2011r
7. Nagrodą w Konkursie jest:
Współpraca z firmą DeeZee na zasadzie robienia stylizacji z butamiDeeZee (jedna dziennie, opróczweekendów i świąt) i w razie szczególnego zapotrzebowania (stylizacjeokazjonalne). W zamian za to firma DeeZee oferuje jedną darmową parę butów wmiesiącu (do wyboru).
8. Ogłoszenie o wyborze zwycięzców, stanowiące publikację wynikówKonkursu, nastąpi na fanpage DeeZee na Facebooku. Publikacja wyników Konkursudotyczących wyboru zwycięzcy, nastąpi w ciągu 1 dnia od zakończenia Konkursu.Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację oraz wykorzystanie informacji, októrych mowa w zdaniu poprzednim.
9. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie jego projektu w celachmarketingowych.
10. Uczestnik biorąc udział w konkursie zgadza się nawykorzystanie własnego projektu przez firmę DeeZee i jednocześnie oświadcza, iżjest on samodzielnym twórcą stylizacji.
10. O przyznaniu Nagrody każdy nagrodzony Uczestnik zostaniedodatkowo poinformowany przez Organizatora za pośrednictwem pocztyelektronicznej (e-mail).

III. Dane osobowe
Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników Konkursubędą przez niego przetwarzane w celu:
1) realizacji Konkursu
2) wyłonienia zwycięzcy Konkursu
3) zebrania opinii od uczestników o przeprowadzonym Konkursie,
4) wysyłania e-mailem informacji związanych z Konkursem. Podaniedanych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanienagrody w Konkursie.
Każdy uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danychosobowych, do ich poprawiania oraz usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzaneprzez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. oochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)

IV. Postanowienia końcowe
1.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian wRegulaminie. Zmieniony regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji nastronie internetowej Organizatora
2. Organizator nie odpowiada za naruszenie praw autorskich ipokrewnych oraz dóbr osobistych osób trzecich w utworach przesłanych przezuczestników Konkursu

Poprzedni post
12/09/2011
Następny post
12/09/2011

16 komentarzy

 • ilona-koko

  ooo to konkurs dla mnie! robienie kolaży to czysta przyjemność :)))

 • milena

  lubię to ;))

 • aga

  jak mozna zapisac zdjecia butow ze strony deezee.pl?

 • Anka

  Czy to ograniczenie do 550 zł jest konieczne? I te marki i ceny? Nie mogą to być tematyczne stylizacje z Waszymi butami?

 • sandra

  czy w cenę 550zł mają wchodzić również ceny poszczególnych par butów? całość wraz z butami 550zł czy stylizacja 550zł + buty??

  • Iga

   tak calosc wraz z butami to 550 zl:)

 • Joanna

  mam kilka pytań: czy zdjęcia marek i ceny mają być umieszczone na kolażu, czy można pod nim podpisać wszystkie marki i ceny?
  czy mogę wysyłać stylizacje z logiem ze styl.fm? ponieważ tam je właśnie wykonuję. proszę o odpowiedź.

  • Iga

   tak maja być umieszczone nazwy marek i ceny

 • Anka

  Czy buty moga byc z calej Waszej oferty? Czy musza byc TYLKO z nowosci?

 • kiniolowo

  a w każdej stylizacji muszą znaleść sie inne buty od was czy nap w jakimś zestawie mogą sie powtórzyć?

 • kiniolowo

  mogę np skopiować zdjęcie ze strony i z innych stron czy muszą to być moje ubrania?

 • Kasia

  Chciałam zapytać, czy stylizacje w zamian za nagrodę mają być kolażami czy zdjęciami osoby?

 • Anka

  Czy o wygranej decyduję ilość lików pod danymi stylizacjami, które wystawiacie na fb?

  • Iga

   nie ale pomoga w wyborze zwyciesce wybierze team DeeZee!

 • Karolka

  mam takie pytanie. wygrany przez jaki okres czasu się zobowiązuje robić codziennie te kolaże? i jeżeli po wygraniu konkursu ktoś będzie przesyłał te stylizacje jak jest napisane w regulaminie ale pod koniec jakiegoś miesiąca będzie chciał zrezygnować to są za to jakieś konsekwencje czy po prostu kwestia dogadania/poinformowania? ; )

Odpowiedz

Powiązane posty