ŚWIAT DeeZee

Na wzór: Louboutin’a!

 

Klasyczne, a jednocześnie niebotycznie wysokie.  Ukochane przez Kim Kardashian, Beyonce i wiele Victorie Beckham. Dobre na każdą okazję. Swoim zwyczajnym fasonem, nie oburzają, swoją boską wysokością powalają. Czy zdobędą serca fanek DeeZee? Czy sprawdzą się i u nas?

 

Poprzedni post
27/09/2011
Następny post
27/09/2011

6 komentarzy

 • Angelika

  ech, cudne, gdyby tylko jeszcze polskie chodniki byly tak laskawe, by mozna po nich w tych cudenkach spokojnie maszerowac…

 • Patuchna

  Ja jakoś do tych butów przekonania nie mam. Platforma ewoluowała aby w końcu stać się tak wysoką ,że aż z lekka śmieszną.
  Damskie szpilki kojarzyły mi się ze smukłością – te opisane powyżej natomiast coraz bardziej zaczynają przypominać dla kloce przyczepione do pięknych butów.
  A po drugie no cóż nie ma co ukrywać ale nasze polskie chodniki nie chcą współgrać z obcasami.
  Problem pojawia się już przy szpilkach 10 cm. Idąc po brukowej kostce w butach na cienkiej szpilce można skręcić kostkę – ale cóż jak mawia moja babcia chcesz być piękna to cierp.
  Jednak myślę ,że akurat te buty cierpienia warte nie są.

 • dżastina

  to nie na nasze chodniki, ale są boskie ;)

 • aga

  TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK, sprawdzą się, ale dajcie czarne też!!!!!

 • Schatzi

  I’m falling in love <3

 • kostka brukowa

  A person in essence make seriously articles or blog posts I’d personally declare. This is actually the brand new We used your internet-site webpage and therefore considerably? I personally surprised while using analysis you have made to make this particular send wonderful. Superb endeavor!

Odpowiedz