ŚWIAT DeeZee

Kalosze poproszę!

W tym roku zima jeszcze do nas nie zawitała. Jako antyfanka tej pory roku jakoś specjalnie jej nie przywołuje. Mamy jednak nieco przedłużoną jesień, a co za tym idzie jesienne deszcze i pluchę. Na taką pogodę niezastąpione są kalosze. Która z Was ma choć jedną parę na pewno poprze moje zdanie. Są kolorowe, wesołe i co najważniejsze wodoodporne.   Tym razem na DeeZee zawitały jednokolorowe kalosze Ribot w 9 odsłonach. Dla każdego coś miłego!

 

Poprzedni post
09/01/2012
Następny post
09/01/2012

7 komentarzy

 • sisleycom

  Zakochałam się w Hunterach,
  niestety nie ma ich na przecenach:(
  DeeZee mnie wyratowało,
  i piekne kalosze dla mnie upolowało!

 • middlefinger

  Chciałabym czerwone i czarne! Jestem zwolenniczką kaloszy, uwielbiam ich uniwersalność:) Niedawno mi pękły po kilku przechadzkach i boję się, że z następnymi będzie podobnie, a ubolewam bardzo nad ich stratą.

 • EMi

  mam kalosze, czarno biała zebra. Jeszcze do niczego nie założyłam bo nie wiem z czym to połączyć. Jak będzie deszcz lał i trzeba będzie wyjść to pewnie coś wymyślę ;)

 • Liryczne Tchnienie

  Oczywiście, że kalosze to najlepszy ratunek na deszczową pogodę, pluchę i inne mokre rzeczy, które dzieją się za oknami. Ja w każdym razie nie przepadam za kaloszami. Kiedyś gdzieś widziałam kalosze z printem wężowej skórki, czarne oficerki. Żałuję że ich nie kupiłam, bo nigdy później żadne kalosze nie spodobały mi się tak jak tamte… :)

 • RyZaaa

  Kalosze w deszczu noszę :P Co do naszej pory to nawet jesień nie była aż tak obfita w deszcze… z tego co pamiętam to nie wiele razy zakładałam kalosze do pracy :D Jednak dzisiaj już stwierdzam, że trzeba je ponownie wyciągnąć :/ Kolorki cudne :) Każdy znajdzie dla siebie jakiś bo widać obszerność barw. Ja to bym sobie wzięła różowe :D Wiem jak się ludzie „dziwnie” na mnie patrzyli gdy szłam przez miasto w różowych emulakach xD Każdego wzrok lądował na nich i od razu pojawiał się uśmiech lub śmiech na twarzy :p ale przynajmniej ucieszyłam kogoś w pochmurne dni :D Do tego właśnie stworzono kolory by poprawiały nam humor :D

 • angelisia

  Ja poprosze te różowe :) takie wesołe i na pewno poprawiły by mi humor w niejedną ponura pogodę

 • Paulina

  Kalosze to wynalazek jest genialny. Na pluchę,na śnieg,na zawieruchę,i nas słonce-bo czemu nie? Ostatnio przeżywają prawdziwy come back,bywają na salonach,na dzikich wertepach,w telewizji i niemal na czerwonym dywanie. Sława hunterów spowodowała bum na całą resztę. Turkus,fiolet i czerń-moje typy.

Odpowiedz