ŚWIAT DeeZee

Kolor dnia: Zieleń alternatywna

To nie jest zwykła zieleń, powiem więcej ta zieleń jest nawet bardzo niezwykła. Uwagę moja przyciąga wręcz od razu. Wybija się na tle innych kolorów. Nie jest to ani mięta, ani morski odcień turkusu, to po prostu taka fantastyczna zieleń. Na tak klasycznych butach, bez ozdób i zbędnych niedogodności prezentuje się wręcz znakomicie. Co prawda posiada paseczek (nielubiany przez wiele z Was), ale przecież można go wyciągnąć. Te buty są naprawdę warte poklasku i swojej ceny. Dlatego drogie DeeZeeholiczki dziś polecam Wam Jordan Green Strap, bo taki kolor może się już nie powtórzyć.

 

 

Poprzedni post
03/02/2012
Następny post
03/02/2012

5 komentarzy

 • Liryczne Tchnienie

  Idealna rzecz w tych butach to właśnie pasek, który można WYCIĄGNĄĆ :) nie lubię paseczków wokół kostki, skracają moje i tak już krótkie nogi, a poza tym, nie lubię samego uczucia, że coś czuję wokół kostki. To jest takie miejsce, że aż cierpnie skóra, albo ja tak po prostu mam;)
  Kolor, to faktycznie, zielona zieleń, taka zwykła zieleń, którą bardzo rzadko można spotkać, a na bucikach to już w ogóle bardzo bardzo rzadko. Myślę, że jako wiosenny kolor spisuje się fantastycznie! Nawet sam fason buta jest wiosenny, wycięcie na palce kojarzy mi się z takim przewiewem i komfortem całej stopy. Buciki są prześliczne :) już pewnie wiele dziewczyn ma na nie chrapkę :)

 • middlefinger

  Rewelacyjnie wydłużają nogi, a dzięki paseczkowi nie wyglądają na zwykłe klasyczne. Kolor żywy, kojarzący się z wiosną i ciepełkiem. Bardzo ładne:)

 • maxmara

  Dokładnie jak piszesz Iga:) to specjalna odmiana zieleni. Zilony po prostu jedyny w swoim rodzaju. Ja kocham tę odmianę. Właśnie mam paznokcie w takim kolorze. Uwaza, że jest to jeden z bardziej trafionych kolorów jakie udało się stworzyć. A buciki w tym kolorze..Do opalonej stópki..Sam sex:)

 • Paulina

  Uwielbiam,nie,kocham te buty :D Są p-r-z-e-p-ię-k-n-e :) Zgadzam się z Tobą,Igo. Ta zieleń jest…nieziemska. Niesamowita. Wyjątkowa :) Szczerze mówiąc to chyba pierwszy raz w życiu widzę taki jej odcień,co jest dziwne,bo do tej pory uważałam się za raczej dobrze poinformowaną jeśli o świat mody chodzi ^^ Zresztą wrażenie robi nie tylko kolor,moje spojrzenie od razu przyciąga platforma-bo jest…łał. Rewelacyjna. Niewiarygodnie wręcz wysoka,kosmicznie wydłuża nogi i pięknie eksponuje stopę. Gdyby nie moje dwie lewe nogi i strach przed tym,że bym się w nich zabiła,to już bym je zamawiała. A tak,cóż. Tą przyjemność chcąc nie chcąc muszę pozostawić koleżankom bardziej zaprawionym w chodzeniu w cudach na niebotycznie wysokich obcasach :D

 • Maria

  Igo, jestem Ci szalenie wdzięczna za to, że napisałaś, że paseczek przy kostce jest wyciągany! Te buty wpadły mi w oko od razu, gdy tylko się pojawiły. Pomyślałam sobie – super kolor, piękny fason, ogólnie bardzo zmysłowe buty. Jednak ten pasek! On budził moje wątpliwości. Nigdy nie wpadłabym na pomysł, że może być wyciągany, ale skoro tak, to należy rozważyć ich zakup :) Jak już wielokrotnie wspominałam, po prostu nie akceptuję paska wokół kostki. Gdy zakładam buty na wysokim obcasie, nogi mają się wydawać niesamowicie długie, a paseczek ten efekt psuje.
  Co do koloru – nie jestem pewna, czy to nie jest jednak morska zieleń. Gdyby był to kolor nieco ciemniejszy, wtedy podpadłby pod butelkową zieleń, ale cóż. Z pewnością jest to coś pomiędzy zielenią a niebieskim. Oczywiście takie gdybanie nie ma całkowicie znaczenia, najważniejsze, że jest to kolor, który będzie pasował do większości ubrań. Takie buty można zestawić zarówno z elegancką sukienką, ołówkową spódnicą, czy spodniami, spodenkami. Dodadzą każdemu zestawowi dużo zmysłowości i nawet, jeśli założymy tak lansowane ostatnio przez Maff dresowe spodnie z marynarką, a do nich te właśnie buty, będziemy wyglądać super kobieco. Także wielki plus za odważny fason i niesamowicie rzucający się w oczy kolor!

Odpowiedz