MODA

Tamara i botki DeeZee!

Ta dziewczyna poprostu bawi sie modą w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie straszne jej żadne kroje, fasony, ani połączenia kolorystyczne, a co najważniejsze we wszystkim wygląda świetnie. Mowa oczywiście o Tamarze z bloga Macademiangirl. Tym razem kilka stylizacji z naszymi botkami. Zobaczcie same i oceńcie!

Poprzedni post
08/03/2012
Następny post
08/03/2012

4 komentarze

 • KASIA

  BAWIĆ SIĘ MODĄ MOGĄ PROJEKTANCI NA WYBIEGU
  BO TA PANI WYGLĄDA JAKBY O ŚWICIE SKOŃCZYŁA PRACĘ
  ROBIĆ FOTY NA TLE STAREGO MIECZYSŁAWA – JAKIEGOŚ GRATA, CHOCIAŻ INNĄ SCENERIĘ MOGŁO WYBRAĆ, PANI W BERECIE WYGLĄDA LEPIEJ :D NIE WSPOMINAJĄC O OKULARACH SŁONECZNYCH – ŚNIEG PEWNIE RAZI:D

  NO A BUTY SUPER !

 • Liryczne Tchnienie

  Uważam, że Tamara jest najbardziej kolorową postacią pośród polskich bloggerek. Od dłuższego czasu przyglądam się jej blogowi, ale niestety nie ubrałabym się w ten sposób, głównie dlatego, że czasem dla mnie jest to zwykła przesada i balansowanie na granicy kiczu, niestety. Buty oczywiście w każdej prawie stylizacji ma przepiękne. Z tych pokazanych tutaj rewelacyjna jest fioletowa marynarka połączona z chabrowymi butami. Świetnie prezentuje się na czarnym „tle”.

 • Paulina

  Nie powiem,niewątpliwe robi to wrażenie,jednak mimo mojego całego szacunku i sympatii do Tamary,zestaw mi się nie podoba. Chodzi o to,że nie lubię zbytniego przekombinowania,a niektóre projekty,które pokazywane są na wybiegach nieraz przyprawiają o ból głowy. Nie mówię,że te ciuszki są złe czy brzydkie-nie,bo nie są. Jednak mając je założyć nigdy nie zestawiłabym ich w jeden komplet. Ot,po prostu jak dla mnie za pstrokato,ale co kto lubi ;)

 • ola

  a ja już kolejny raz widzę te kobaltowe botki u blogerek a jakoś na deezee ich nie widzę już od dawna! zamiast na kolorowej Tamarze w kolejnym poście wolałabym zobaczyć je w sklepie deezee aby w końcu je kupić…! ;( a Tamara to Tamara…ja już się przyzwyczaiłam do jej ekstrawagancji:) dziewczyna bawi się modą i ktoś taki jest potrzebny aby nie było wszystko takie zachowawcze i podobne do siebie. w NY by nie była aż tak widoczna, a u nas w Polsce doceniam doceniam!

Odpowiedz