ŚWIAT DeeZee

Wiosenny powiew nowości…

Ha! Wiosna już nie tylko za oknem, ale i powoli w kalendarzu. Nie wiem jak Wam, ale mi sama buzia się smieje, gdy od rana wita mnie słoneczko. I mimo tego, że o 7 rano temperatura sięga 2 stopni jakoś tak bardziej chce się żyć. A skoro o wiośnie mowa, to chyba najwyższy czas wprowadzić do naszej szafy wiosenne elementy. I już dziś na DeeZee znajdziecie botki w bardzo wiosennych i modnych pastelowych barwach. Nie powinno ich zabraknąć w Waszych szafach, bo to prawdziwy hit i niezbędny element na polską wiosnę.

Poprzedni post
20/03/2012
Następny post
20/03/2012

2 komentarze

  • Madelainet

    Buciki prezentują się pięknie. Kolorek jest fantastyczny. Jedyne co mnie do nich do końca jakoś nie przekonuje to obcas, jak dla mnie zbyt cienki, ale to już kwestia gustu. Nie pozostawia to jednak wątpliwości, że buciki, oprócz tego, że są wyglądają wiosennie, to jeszcze bardzo seksownie.

  • Paulina

    Okej,kolor jest śliczny,wiosenny,radosny i wgl,ale mimo to buty do mnie nie przemawiają. Są takie… mega wysokie,a do tego ta platforma,która sprawia wrażenie niestabilnej. Jak dla mnie na tak,jeśli chodzi o takie rekreacyjne pooglądanie ( :D ),ale do noszenia na OUT.

Odpowiedz

Powiązane posty