MODA ŚWIAT DeeZee

Zwierzęce motywy czyli… … nie tylko panterka króluje!

Jak zapewne wiecie panterka czy zeberka to stałe już motywy pojawiające się na damskich szpilkach czy baletkach. Teraz jednak sytuacja zaczyna się zmieniać i kto wie, czy nie będą musiały ustąpić miejsca nowym. Kim zatem mają być Ci „nowi”?

Nikim innym jak kotami! Ale tymi małymi słodkimi, które wiele z nas ma w swoich domach.  I tak sobie myślę, że koty to indywidualiści i tak samo osoby z tą własnie cechą charakteru wybiorą Cat Flats. To nie są buty dla każdego. Dla niektórych zbyt infantylne, dla innych przesadzone.  Ile osób tyle opinii. Jedno jest pewne światowa kariera Cat flats ma już swoje miejsce, czy zagości także na DeeZee?

 

Poprzedni post
05/03/2012
Następny post
05/03/2012

12 komentarzy

 • Liryczne Tchnienie

  Uwielbiam kotki, ale… kot na butach? z jednej strony bardzo oryginalny pomysł, ale z drugiej kojarzy mi się wyłącznie z paputkami dla małych dzieci, które chodzą do przedszkola :P jednak pomysł fajny i myślę, że skusiłabym się na nie :D

 • KASIA

  UWIELBIAM KOTY, ALE BEZ PRZESADY :)
  PAMIĘTACIE PIOSENKĘ:
  „DOMOWE PRZEDSZKOLE WSZYSTKIE DZIECI KOCHA I CHCE BYŚMY TAKŻE KOCHALI JE TROCHĘ”
  TAK ŻE PAPCIE DO WORECZKA I NA SALKĘ KOREKCYJNĄ :)
  TE BUTY TO JUŻ JAKIEŚ JAJA…
  PŁASKIE – OK BO WYGODNE
  KOLOR – SUPER DO BASUJE DO WSZYSTKIEGO
  ALE MOTYW KOTA – KPINY JAKIEŚ , ZARAZ POKAŻECIE MI STYLIZACJĘ Z BUTAMI Z MOTYWEM PSA :)

 • ola

  muszę je mieć! błagam niech będa dostępne w deezee! :)

 • Pikok

  Były myszki od Marca Jacobsa i były dużo słodsze niż te koty..

 • Gosia

  Oj dziewczyny :) Ja bym kupiłanawet dla żartu. Trzeba mieć dystans do tych bucików:) Nie założę ich na spotkanie w pracy, ale w czasie wolnym- czemu nie :) Wierz mi ile uśmiechów zobaczysz na twarzy :D Czapki z uszami z wąsami są super (stado ludzi je nosi), dystans i zabawa modą – ale oczywiście wszystko ze smakiem ;)

 • pam

  dobry pomysł, chetnie takie kupię jeżeli BĘDĄ Z DOBREGO MATERIAŁU, DOBRZE WYKONANE I WYKOŃCZONE a nie wyjdzie z tego jakiś kiczowaty szit

 • Edward Cullen

  Naprawdę świetne! Chętnie się na nie skusze, ale oczywiście w „normalnej cenie”:)

 • asinn

  O tak, cudowne te butki:) chętnie je kupię !

 • KASIA

  BUTY KOTY ZA JEDYNE 109ZŁ + PRZESYŁKA :D

 • ananaa

  ZDECYDOWANIE TAK niech pojawią się w deezeee..! <3

 • Paulina

  Jej,dziewczyny,przecież nie można być aż tak śmiertelnie poważnym. To,że macie kilka lat więcej nie znaczy,że możecie pakować się już do grobu,litości. Przecież nie chodzi o to,by nosić je na jakieś oficjalne spotkania,bo nie od tego one są. Z kolei sądzę,że na spacer z psem,dzieckiem czy wypad do kawiarni z przyjaciółką nadają się idealnie. Są żartobliwe,inne, pocieszne. Jak dla mnie bardzo fajna gratka,może podchodząca raczej pod kategorię „gadżet”, ale co z tego? ;) Myślę,że jeśli będą dostępne w jakiejś normalnej,przyjaznej cenie,to się skuszę ;)

 • anjaaaa

  Błagam, DeeZee, wyczarujcie takie :< kupię min. dwie pary! <3

Odpowiedz