ŚWIAT DeeZee

Klasyka nie do pobicia!

Coś w tym jest, że klasyczne czarne szpile zawsze przyciągają uwagę. I mimo, że zbliża się wiosna, a w dalszej kolejności lato, a w naszych głowach i sercach szumnie tańczą wielobarwne stroje, po czarne szpilki zawsze sięgamy z chęcią i niewytłumaczalnym utęsknieniem.  Jestem wręcz przekonana, ze to samo uczucie dopadnie Was, gdy tylko zerkniecie na nowe czarne i klasycznie skórzane czółenka Ashley11.  Mnie uwiodły bez żadnego, ale i nie pozostawiły suchej nitki rozsądku w mojej głowie. I nadal zastanawiam się po, co mi kolejna para czarnych szpilek? Odpowiedzi nie uzyskam. Jedno jest pewne ten krój i fason są tak nieziemskie, że nie ma się co dziwić mojej raptownej chęci ich posiadania. Przecież jestem prawdziwą DeeZeeholiczką!

 

Poprzedni post
03/04/2012
Następny post
03/04/2012

6 komentarzy

 • iskierka001

  Tak są efektowne, ale są zbyt wysokie, a nawet może by mi ich wysokość tak nie przeszkadzała o ile bym znalazła swój rozmiar, ale oczywiście, jak jest coś porządnego, to rozmiarówka jest zaniżona, no i ta cena? Wszyscy chyba czekają u DeeZee na promocje.

 • Catya V.

  Jaka zaniżona? Przecież to standardowe rozmiary są…

 • Czerwonaxd

  Megaaa < 3 Uwielbiam je. Rozmiarówka jest czasem zaniżona, ale to zależy chyba jakie buty.

 • ALEKSANDRA

  tak wszyscy tylko czekają na promocje

 • KAROLAINNA

  CZY BEDA W ROZMIARZE 41

 • Paulina

  Robią wrażenie,to trzeba im przyznać. Jeśli chodzi o kwestię wizualną,to naprawdę nic nie można im zarzucić. Jednak są zabójczo wysokie i powiem,że w życiu nie dałabym rady wystąpić w nich na jakimś większym evencie. Jutro mamy próbne nagrania studniówki i mam problem z butami, bo nie mam niższych niż 10cm i tak zastanawiam się,jak dam radę tańczyć w nich ok.6 godzin,a jak widzę takie wysokie cudaki to tym bardziej kosmos.

Odpowiedz

Powiązane posty