GWIAZDY MODA

DeeZee Łódź,Doda i publikacje!

Sobotnie otwarcie butiku DeeZee w Łodzi uświetniła Doda. Jak zwykle przyciągnęła tłumy dziennikarzy, a swoim strojem zmusiła do plotkowych dywagacji na tenże temat! A może , któraś z Was była na otwarciu?Jak wrażenia?

Więcej zdjęć niebawem!

Poprzedni post
16/07/2012
Następny post
16/07/2012

10 komentarzy

 • ania

  Ale wiocha. Nie dosc że ma podróby nike to jeszcze „uświetniła” was najbardziej obciachowa celebrytka w kraju. wstyd. nigdfy nie zawitam do tego sklepu, bo to od teraz wiocha.

 • ania

  Kasę, którą dla niej przeznaczyliście, bagatela 15 tys zł, można było wydac na bardziej pożyteczny cel. Mam nadzieję że stracicie jeszcze więcej.

 • kirei

  szkoda, że Doda otworzyła DeeZee. Życzę na przyszłość lepszych pomysłów na gwiazdy, bo to trochę wstyd zaprosić kogoś, kto nie ma gustu ani własnego stylu.

 • monia

  Gratuluje Doda
  Fajne podróbki nawet na tagu nie można takch kupć
  mam nadziej e ze ten sklep ich nie sprzedaję.
  bo bede ich omijała z daleka

 • -

  No ubrała się jak kompletne bezguście.. narobiła Wam trochę wiochy, ale i tak lubię Wasze buty ^^

 • deezeeholiczka...

  Byłam w „nowym” sklepie partnerskim już w poniedziałek, bo nie mogłam się doczekać, kiedy moje ulubione buty oglądane w internecie będę mogła dotknąć PRZED zakupem.
  Zawiodłam się. Porażka na całej linii!

  Naprawdę nie rozumiem jak mogliście pozwolić na otwarcie czegoś takiego pod waszym szyldem. Wstyd… Nie dość, że w środku jest po porostu brzydko, okropne ściany, chwiejące się szafki prosto z ikei. Sklep w niczym nie przypomina butiku o którym tak bardzo marzyłam.
  Poza tym, w sklepie można dostać około 6 różnych rodzajów obuwia, kiedy na stronie internetowej jest wybór nie do zliczenia.

  Sklep otwierała Doda i to jest w porządku. Jedyne co podoba mi się w sklepie, to wybieg na którym można usiąść i przymierzyć buty. Jednak on też nie jest wykończony, nie mówiąc już, że elegancki nie jest wcale.
  Fajny pomysł otworzenia sklepu w Łodzi, dużo pomysłów, ale zupełny brak realizacji. To naprawdę mógł być popularny, sklep Deezee, który okazał się klapą.

  Zawiodłam się bardzo. Nie powinniście pozwalać otwierać „czegoś takiego” pod waszym szyldem.

 • fanka łódź

  A ja byłam w sklepie w Łodzi i chyba mówimy o kompletnie innym sklepie. Świetnie urządzony w ciekawym stylu a co do wyboru butów to ogromny wybór (na pewno powyżej 50 modeli). Nie zauważyłam żeby cokolwiek było nie tak wykończone. Tak więc chyba mówisz o innym sklepie bo na pewno nie o tym przy Więckowskiego

 • deezeeholiczka...

  50 modeli czy kolorów? Bo modeli naprawdę jest mały wybór, ale za to kolorów co nie miara!

 • Adzia

  no, miłe ‚znawczynie’ muszę was rozczarować, buty są w pełni oryginalne, niestety niedostępne w Polsce. Zapraszam na ebay.com małe zazdrośnice ;-)

 • Nicki Minaj

  nawet nie wiedziałam,że ten szajski sklep otworzyła Doda oni tam mają 5 modeli butów na krzyż ale za to we wszystkich gamach kolorów niestety ceny są strasznie wysokie nigdy nie będzie mnie stać na kupno choć jednej pary ;/

Odpowiedz