MODA

Pastelowa wysokość…

 

A raczej niskość, której wiele z Was poszukuje. Zmęczone dużymi wysokościami często poszukujecie czegoś na nieco niższym obcasie. W dodatku modnego i fantastycznych kolorach, które łatwo komponują się z każdą stylizacją. Wymagań sporo, ale dla DeeZee nie ma rzeczy niemożliwych i właśnie, dlatego mówisz i masz!

 

Szpilki zamszowe 6772 to idealna propozycja dla Pań, które oprócz bycia trendy, cenią sobie komfort i wygodę. Szpilki te to cztery absolutnie fantastyczne, pastelowe kolory, w których bez wątpienia zakocha się każda z nas. Dodatkowo są to kolory lata 2012, a takich nie powinno zabraknąć w naszych szafach. Poza tym szpilki te, to najlepsza z możliwych klasyka, której nie znajdziecie w żadnych innych sklepach!

Szpilki 6772 to nieziemski błękit, który przeniesie Was w dziecięcą krainę marzeń, gdzie na delikatnych chmurkach będziecie łączyć pastelowe dodatki.

 

 

 

 

To także delikatny pudrowy róż w stylu lat 50-tych, który w cukierkowy sposób odejmie nam lat i doda delikatności.

 

 

 

 

Subtelny pomarańcz uwolni twoją energię, w taki sposób, że zadziwisz nie tylko siebie.

 

 

 

 

A delikatny, kanarkowy żółty doda egzotyki najbardziej zwyczajnemu look’owi!

 

 

 

 

  Nie masz pomysłu na stylizacje z takimi szpileczkami, pojawią się tu(w miejscu znaków zapytania) specjalnie dla Ciebie jeszcze dziś!

 

 

Poprzedni post
20/08/2012
Następny post
20/08/2012

1 Komentarz

  • Ela

    Witam chciałam zapytac o szpilki pudrowy roz;
    -jaka jest wysokosc obcasa i czy jest dostępny nr 37

Odpowiedz