MODA

Modowe wpadki, czyli odrobine rozsądku poproszę!

W wysokich szpilkach będziesz wyglądasz seksownie, o ile potraficz choć odrobinkę i w odpowiednim stylu poruszać się w nich. Jeśli rzadko chodzisz w takich butach i nie jesteś przyzwyczajona do wysokich obcasów, zanim je założysz, poćwicz trochę w domu lub na chodniku w pobliżu domu (tak, żeby w razie czego miał Ci kto pomóc!;)).

 

Grube i kolorowe skarpetki we wzorki do balerinek to zbrodnia! Zwykłe (nie mówimy tu o opcji promowanej np.przez Pradę)  skarpetki są zarezerwowane dla zakrytych butów. Nic gorszego jak zestawienie kolorowych pasków z balerinkami, półbutami czy też… sandałami.O zgrozo! Choć jestem przekonana, że znajdą się osoby, które i w tak tandetnej stylizacji bedą wyglądac dobrze!

Poprzedni post
05/11/2012
Następny post
05/11/2012

3 komentarze

  • lalala

    Myślałam, że przeczytam coś więcej, obejrzę interesujące zdjęcia i spędzę miły czas na blogu, a tymczasem jedna „nieprzemyślana myśl” dwa małe zdjęcia. TO JEST BLOG ! Igo daj z siebie odrobinę więcej!

  • Marta

    Zgadzam się z komenatrzem powyżej. Sam pomysł na notkę fajny ale realizacja kiepska. Przydałoby się trochę rozwinąć temat :)

  • misa

    Tak jak poprzednie dziewczyny się zawiodłam, myślałam że będzie to coś ciekawszego…

Odpowiedz