ŚWIAT DeeZee

ZEBERKA.PL: DeeZee ZIMA 2013

Tegoroczna zima w DeeZee jest nadzwyczaj wyjątkowa! Nie tylko dlatego, że modele kozaczków i botek inspirowane są stylem największych gwiazd, ale dlatego że w sklepie pojawiła się nasza pierwsza kolekcja ubrań! Ubrania w połączeniu z butami tworzą idealną całość, która nie ma sobie równych. Sweterki, sukienki, spódniczki, spodnie, bluzki, kombinezony… to wszystko znajdziecie już w naszym sklepie! Portal Zeberka.pl już widział naszą najnowszą kolekcję i zobaczcie jak ją ocenili…

Kolekcja inspirowana jest przede wszystkim stylem największych gwiazd show-biznesu.

DeeZee po raz kolejny udowadnia, że jeśli chodzi o mnogość fasonów, to wśród polskich firm praktycznie nie ma sobie równych.

W tym sezonie marka stawia na sprawdzone modele, w nieco odświeżonych wersjach. Wysokie kozaki, ciepłe eskimoski, botki w rockowym stylu – z pewnością jest z czego wybierać.

W kolekcji coś dla siebie znajdą także prawdziwe zmarzluchy. Mowa o ciepłych bamboszach, które zimą sprawdzą się idealnie! Dzięki nim nawet wieczory spędzane w domu będą przebiegały w stylowej atmosferze.

Czy któryś z modeli szczególnie wpadł Wam w oko? Jeśli tak, to ceny większości modeli znajdziecie w fotogalerii poniżej.

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
22/11/2013
Następny post
22/11/2013

Brak komentarzy

Odpowiedz