GWIAZDY

9TE URODZINY DEEZEE! ŚWIĘTUJ Z NAMI!

Dziś świętujemy 9te Urodziny DeeZee! Dziękujemy Wam, że z nami byliście przez te wszystkie lata i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej! W podziękowaniu przygotowaliśmy dla Was prezent!

Tylko dzisiaj, tylko jeden dzień w roku, tylko przez 24h. Aż -30% na cały asortyment sklepu! Jesteście ciekawi co zrobić by skorzystać z rabatu i cieszyć się pięknymi butami, ubraniami i dodatkami w niższej cenie? 

REGULAMIN PROMOCJI URODZINOWEJ:

1) Rabat 30% na cały sklep obowiązuje w dniu 01.04 od g. 00:01 do g. 23:59.

2) Aby skorzystać z 30% rabatu należy w procesie zamówienia wpisać hasło rabatowe 9urodziny.

3) Promocja dotyczy zamówień o minimalnej wartości 100zł

4) Promocja nie dotyczy towarów z wyprzedaży.

5) Promocje nie łączą się ze sobą.

6) Dodatkowo wszystkie zamówienia o wartości powyżej 150zł dostarczymy Państwu gratis. Pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów. Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie dotycz zamówień wysyłanych zagranicę.

W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia, jeżeli ostateczna wartość zamówienia jest mniejsza niż 150 zł warunki promocji „Darmowa Dostawa” przestają być spełnione a sklep DeeZee.pl zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.

7) Towar zakupiony w promocji podlega reklamacji na zwykłych zasadach.

8) Wszelkie ewentualne reklamacje dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: deezee@deezee.pl.

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
01/04/2014
Następny post
01/04/2014

Brak komentarzy

Odpowiedz