ŚWIAT DeeZee

Nowy Lookbook: Karnawał z DeeZee

Szukasz butów na zbliżający się Karnawał? W DeeZee na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Nowa kolekcja butów marki DeeZee to przede wszystkim propozycje dla pewnych siebie, odważnych kobiet, które nie boją się miksować różnych, przeciwstawnych trendów, ale zawsze chcą wyglądać szykownie.

W nowym lookbooku, obok koktajlowej sukienki zestawionej z ekstrawaganckimi botkami typu open-toe, znajdziesz również oryginalną stylizację będącą połączeniem delikatnej, tiulowej bluzki z miękką, futrzaną kamizelką i zmysłowymi sandałami z nitami w rockowym stylu.

Kolekcja jest bardzo kobieca, a metaliczne botki, matowe szpilki w odcieniu klasycznej czerwieni, botki na szerokim obcasie czy kozaki za kolano z pewnością staną się inspiracją dla wielu wyjątkowych outfitów. Z nową kolekcją DeeZee karnawałowe stylizacje muszą być udane!

Fotograf – Joanna Czaczkowska / blokdesign.pl

Stylizacja – Joanna Kieryk / deezee.pl

Hair&Make-up – Beata Augustyniak

Modelka – Patrycja Woźniak

Postprodukcja: Joanna Czaczkowska / blokdesign.pl

lookbook_DeeZee_Party01 lookbook_DeeZee_Party02 lookbook_DeeZee_Party03 lookbook_DeeZee_Party04 lookbook_DeeZee_Party05 lookbook_DeeZee_Party07 lookbook_DeeZee_Party08 lookbook_DeeZee_Party09 lookbook_DeeZee_Party010 lookbook_DeeZee_Party011 lookbook_DeeZee_Party012 lookbook_DeeZee_Party013 lookbook_DeeZee_Party014 lookbook_DeeZee_Party015 lookbook_DeeZee_Party016 lookbook_DeeZee_Party017

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
17/12/2015
Następny post
17/12/2015

Komentarze są zamknięte.