GWIAZDY MODA

Rosie Huntington Whiteley w ultrazmysłowej sesji dla Hunger!

Uwielbiamy zdjęcia Rosie Huntington Whiteley. Dlaczego? Bo gwiazda, która dobrowolnie zrezygnowała z tytułu Aniołka Victoria`s Secret, wybiera wyłącznie artystyczne i naprawdę piękne sesje zdjęciowe, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej.

Hunger Magazine to jeden z najbardziej opiniotwórczych, alternatywnych magazynów jakie ukazują się na rynku. Oczywiście są to sporadyczne wydania, bo na co dzień funkcjonuje ich portal internetowy. Wydania papierowe są jednak czymś naprawdę wyjątkowym! Nic więc dziwnego, że do sesji w edycji Wiosna 2016, która jest fotograficznym dziełem sztuki, zatrudniani są najlepsi specjaliści w branży mody, w tym między innymi Rosie Huntington Whiteley.

Modelka wygląda w sesji oszałamiająco! W sukni z piór przypomina demonicznego, rajskiego ptaka, a jej ukryta za woalką z kryształami twarz, przywodzi na myśl femme fatale. Trudno wyobrazić sobie modelkę, która lepiej sprawdziłaby się w tak zaskakującej sesji!

Co myślicie o tych zdjęciach?

rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-1

rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-2 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-3 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-5 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-6 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-7 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-8 rosie-huntington-whiteley-hunger-magazine-spring-2016-9

 

źródło: The Fashionography

Poprzedni post
13/04/2016
Następny post
13/04/2016

Komentarze są zamknięte.