ŚWIAT DeeZee

Sylwia Nowak i szpilki Precious od DeeZee.pl

Młoda, ambitna, przedsiębiorcza, z pomysłem na siebie – taka jest Sylwia Nowak. Już po maturze wyjechała do Warszawy na studia, gdzie podjęła się pracy jako recepcjonistka. Następne 7 lat spędziła w korporacji.

Po rezygnacji ze stanowiska w korporacji, otworzyła własną agencję modelek i hostess, w której sama tez pracowała. Wtedy otrzymała propozycję pracy w pierwszym sezonie polskiego serialu młodzieżowego ” Miłość Na Bogato”. Szklany ekran okazał się dla Sylwii prawdziwym magnesem, dlatego postanowiła podjąć się nauki w studium AktoRstudio pod pieczą wielu znakomitych polskich aktorów. Po ukończeniu studium dostała rolę w kolejnym polskim serialu „Na Wspólnej”, a także parę epizodów w innych produkcjach.

Głównym zainteresowaniem Sylwii jest jednak muzyka. Blogerka właśnie przygotowuje swój pierwszy singiel. Nam pozostaje tylko cierpliwie czekać na jego wydanie.

Tymczasem zobaczcie najnowszą stylizację Sylwii w prześlicznych kobaltowych szpilkach Precious od DeeZee.pl, a także inne nasze szpilki w tym kolorze.

Nowak-3

Nowak-4

Nowak-8

Nowak-9

Nowak-11

precious

Szpilki klasyczne chabrowe Precious Suede 

kobaltowe szpilki lusterkowe jetset

Kobaltowe szpilki lusterkowe Jetset

kobaltowe szpilki z noskiem w szpic tola

Kobaltowe szpilki z noskiem w szpic Tola

kobaltowe wiązane szpilki millie

Kobaltowe wiązane szpilki Millie

kobaltowe wiązane szpilki rebeca

Kobaltowe wiązane szpilki Rebeca

Joanna Kieryk - Specjalista ds. Social Media DeeZee.pl

Poprzedni post
12/05/2016
Następny post
12/05/2016

Komentarze są zamknięte.