MODA ŚWIAT DeeZee

Marzysz o balerinkach w stylu Miu Miu? Wiemy, jak je zrobić!

Na punkcie czarnych, czerwonych i pudrowych balerinek od Miu Miu oszalały fashionistki i blogerki z całego świata! Model z nitami i tasiemkami przypomina nieco buty baletnicy zafascynowanej estetyką punka.

Jeśli ty również jesteś fanką balerinek, które na liście must have tego sezonu zajmują pierwszą pozycję, mamy dobrą wiadomość! Nie musisz wydawać kroci na designerski model. Wystarczy, że przerobisz nieco balerinki z DeeZee!  Do zrobienia własnej pary butów inspirowanych tymi od Miu Miu potrzebujesz tylko nożyczek, niecałych 4 metrów wstążki o szerokości ok. 1 cm i kleju.

Potnij wstążkę na 4 równe części. Znajdź w butach odpowiednie miejsce (najlepiej tuż przed zapiętkami), gdzie będziesz mogła przykleić wstążkę. Z dwóch stron każdego buta przyklej po jednej wstążce błyszczącą stroną do wewnątrz. Poczekaj, aż klej wyschnie i przymierz buty. Sprawdź, jak długie powinny być wstążki. Jeśli wolisz krótsze wiązania, po prostu zetnij nadmiar taśmy i posmaruj jej końce bezbarwnym lakierem do paznokci, aby się nie rozdwajały.

Jeśli nie chcesz używać kleju, możesz kupić w DeeZee wiązane balerinki z drobnymi szlufkami i zastąpić delikatny sznureczek grubszą taśmą. I nie zapomnij, że w modelu Miu Miu wstążki obu butów różnią się od siebie wzorem.

Jaki kolor wybierzesz?

Street Style: February 24 - Milan Fashion Week Fall/Winter 2016/17 IMG_3624 Miu-Miu-Black-Lace-up-Ballet-Flats-fashion-week-fall-2016-street-style-22 Miu-Miu-Buckle-Flats-fashion-week-fall-2016-street-style-24-680x454 Milan Fashion Week Fall Winter 2016, Day 2 miu-miu-450-glamour-6july16-pr-b

1

czarne wiązane balerinki suede Kendall

2

różowe wiązane balerinki Kendall

3

czarne wiązane balerinki Lisa

4

błękitne wiązane balerinki Kim

5

srebrne balerinki z siateczką Mystery

6

różowe balerinki z kokardką Jenny

7

czarne balerinki Fame

232c55a6af5a3e8aeb444ac85ec9efb9

różowe lakierowane balerinki Sydney

źródło: Glamour Magazine UK

zdjęcia: grafika Google

Poprzedni post
16/07/2016
Następny post
16/07/2016

Komentarze są zamknięte.