GWIAZDY

Look na urlop: Karolina Malinowska w sandałkach DeeZee

Piękna Karolina Malinowska-Janiak po raz kolejny postawiła na buty DeeZee. Tym razem w Grecji, w malowniczej urlopowej scenerii, wybrała błyszczące, płaskie sandałki z naszego sklepu. Nawet w niezobowiązującym, letnim wydaniu modelka prezentowała się perfekcyjnie.

Karolina Malinowska była rozchwytywaną modelką, karierę w modellingu rozpoczęła w wieku 15 lat. Jej twarz zdobiła między innymi Biblię mody – Vogue (hiszpańskie wydanie). Chodziła po wybiegach dla takich marek high-fashion jak Calvin Klein, Chloe, Prada, Miu Miu i Dolce&Gabbana.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/475129829410756425/?lp=true

Dziś Karolina jest piękną i stylową mamą 3 synów, żoną prezentera Oliviera Janiaka, osobowością telewizyjną, pisarką i felietonistką. Podczas tegorocznych wakacji, które relacjonuje na swoim oficjalnym Instagramie, pokazała się w urlopowej stylizacji z butami DeeZee. Kochamy ten piękny, niezobowiązujący look, z odrobiną błysku na sandałkach.

Źródło: https://www.instagram.com/karolamalina/

Korzystasz z ostatnich dni wakacji? Celebrujesz końcówkę lata? A może wybierasz się na urlop do ciepłych krajów? Nie zapomnij spakować do walizki minimum jednej pary sandałków DeeZee.

Poprzedni post
29/08/2017
Następny post
29/08/2017

Komentarze są zamknięte.