ŚWIAT DeeZee

Nowości na jesień – top 3

Poranki i wieczory są coraz chłodniejsze. To może oznaczać tylko jedno – zbliża się jesień! Czy Twoja szafa jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie, to podpowiadamy, o jakie buty warto uzupełnić garderobę przed nowym sezonem.

Propozycja numer 1 – płaskie botki

Szare botki Studs

Szare botki na niewielkim, 4-centymetrowym obcasie to hit z naszego jesiennego lookbooka. Dziewczęca propozycja w rockowym stylu szczególnie dla dziewczyn, które lubią odrobinę pazura w swoich stylizacjach. Tak mocne buty nie lubią konkurencji – resztę pozostaw stonowaną.

 

Propozycja numer 2 – botki na obcasie

Różowe botki na obcasie Sigal

Tym razem coś superkobiecego – wysoki obcas w pudrowym, różowym kolorze. Nie wyobrażasz sobie życia bez wysokich obcasów? My też! Każda #DeeZeeGirl powinna mieć w swojej szafie obcasy na każdą porę roku. W takich botkach, z wydłużającym sylwetkę wycięciem z przodu, możesz przechodzić całą jesień.

 

Propozycja numer 3 – workery

Czarne workery Big Studs

Workery to kolejna propozycja dla dziewczyn, które lubią rockowe elementy. Klamerki i ćwieki nadają butom unikatowy wygląd. Wysokość za kostkę ochroni przed chłodem jesiennych poranków i wieczorów. Workery kochają polskie gwiazdy: Weronika Rosati, Ania Lewandowska i Natalia Siwiec – Ty też dołącz do tej konstelacji!

 

 

Poprzedni post
23/08/2017
Następny post
23/08/2017

Komentarze są zamknięte.