PORADNIK ŚWIAT DeeZee

Pomysły na gwiazdkowe prezenty od DeeZee

To już dosłownie ostatni dzwonek, żeby zamówić gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Z oferty DeeZee wybrałyśmy dla Ciebie kilka propozycji. Zobacz nasze podpowiedzi.

CZARNE SZPILKI

Klasyka w najlepszym wydaniu. Może zabrzmi to jak banał, ale to niezbędny element w szafie każdej dziewczyny. Szpilki w najbardziej uniwersalnym i pasującym do wszystkiego kolorze czarnym dodadzą elegancji i szyku każdej stylizacji, nawet najprostszej z dżinsami.

Źródło: Sole Divas

 

CZERWONE SZPILKI

Druga propozycja jest superkobieca. Czerwone szpilki mogą być przysłowiową kropką nad I oraz nadać charakteru prostej sukience, damskiemu garniturowi, dżinsom i koszuli. To idealna propozycja na świąteczny prezent.

Źródło: Pinterest

ŚNIEGOWCE

Dla największych zmarzluchów absolutny must have – śniegowce. Ciepłe, nieprzemakalne i szalenie modne. Taki model pozwoli przetrwać długie miesiące z minusowymi temperaturami i śniegiem za oknem.

Żródło: DHgate.com

FUTRZANE KLAPKI

Absolutny hit i bestseller DeeZee – futrzane klapki! Przyjemne zimowe wieczory w domu, z gorąca czekoladą i serialem na Netflixie jeszcze bardziej uprzyjemnią nasze słodkie klapki.

Źródło: Pinterest

 

Poprzedni post
18/12/2017
Następny post
18/12/2017

Komentarze są zamknięte.